• Formand



    • Sarah Maria Bandholtz Bjerg

      Sarah Maria Bandholtz Bjerg

      Valgperiode 01-07-2015 - 01-07-2017
  • Medlem



    • Charlotte Kjær Winther

      Charlotte Kjær Winther

      Valgperiode 01-07-2015 - 01-07-2017
    • Mikkeline Mellerup

      Mikkeline Mellerup

    • Mette Sølvstein Wallin

      Mette Sølvstein Wallin

      Valgperiode 01-07-2016 - 01-07-2018
    • Cecilie Demant Nordentoft

      Cecilie Demant Nordentoft

      Valgperiode 01-07-2016 - 01-07-2018
  • Suppleant



    • Charlotte Andersen

      Charlotte Andersen

    • Louise Henriques

      Louise Henriques

      Valgperiode 01-07-2016 - 01-07-2017
  • Personalerepræsentant



    • Susanne Brevadt Stilling

      Susanne Brevadt Stilling